• 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Orelský kvalifikační turnaj ve florbale

Místo konáníTělocvična Loukov u Semil
Termín od: 02. 10. 06:45
Druh akcesportovní akce

Popis akce:

Orelský kvalifikační turnaj ve florbale oblast G. Severní Čechy - Loukov u Semil 2.10.2021 - proposice:

Pořadatel: Orel, IČO 544833 - tělovýchovná rada.

Místní pořadatel: Orel župa sv. Zdislavy, IČO 70934088, zupa.sv.zdislavy@orel.cz , http://orel.zupaliberecka.sweb.cz; Orel jednota Turnov, IČO 62014579.

Ředitel turnaje: Vít Jůza, Loukov 1, 513 01 p. Semily, tel. 732943265.

Odvolací komise: Ředitel turnaje, zástupce župní tělovýchovné rady, 1 zástupce zvolený ze zúčastněných výprav. V případě potřeby bude doplněno dalšími zástupci zúčastněných výprav.

Časový pořad: Presence: 6:45-7:50. Zahájení turnaje 8:00. Ukončení kolem 14:00.

Od 15 hodin možno se účastnit mše svaté v místním kostele.

Místo konání: Školní tělocvična Loukov u Semil (100m šikmo nad zastávkou Háje n. Jiz., Loukov)

Účastníci: kategorie a složení družstev:

Dospělí r. nar. 2006 a starší, Žáci r. nar. 2007-2012. Družstva 3+1(+ náhradníci) obojího pohlaví, nejvýše 15 osob v družstvu včetně náhradníků a všeho doprovodu. Akce se vyhlašuje jako otevřená i pro nečleny Orla, pořadí orelských družstev bude vyhodnoceno samostatně. Členství v Orlu se prokazuje platným členským průkazem Orla a uvedením členského čísla a podpisem na soupisce. Za orelské družstvo je považováno v tomto turnaji družstvo, jehož členové jsou členy Orla. Hostování se povoluje na základě souhlasu vlastní jednoty na stanovenou dobu (od do) pro daný druh sportu nejdéle na dobu do konce kalendářního roku, nebo jeden ročník dlouhodobé soutěže. Formulář souhlasu je uveden v Příloze č. 3 soutěžního řádu. Hostující hráč se prokazuje členskou průkazkou a výše uvedeným souhlasem vlastní jednoty. Turnaj je pořádán pro kvalifikační oblast G. Severní Čechy - Sv. Zdislavy, Trochtova - kraje Liberecký a Ústecký, pokud by se však v jiné zejména sousední oblasti kvalifikace neuskutečnila, mohou se účastnit případní zájemci i z této kvalifikační oblasti.

Finálové turnaje: finále 2006 a starší 23.10.2021 Loukov u Semil/2007-2012 16.10.2021 Kněžice, okr. Jihlava Pravidla: Hraje se podle pravidel florbalu mírně přizpůsobených (složení družstev, doba jednotlivých zápasů, hrací prostor, počet rozhodčích, tolerance ohledně oblečení a certifikace výstroje). Vzhledem k povrchu tělocvičny je zapotřebí použít sálovou obuv! Protesty se podávají s vkladem 500 Kč do 5 minut po skončení předmětného utkání nebo jiné nesrovnalosti, po podání protestu jsou všechny výpravy o tomto informovány, všem zúčastněným je dána možnost se vyjádřit ke sporu, rozhodování se nemůže účastnit ten, který je zapojen ve sporu, odvolací komise rozhodne a sdělí ústně konečné rozhodnutí, informace o rozhodnutí je zapsána.

Hrací systém: Nejprve každý s každým za výhru 2 body, za remízu 1 bod, pořadí podle počtu takto získaných bodů, v případě rovnosti postupně podle rozdílu a podílu skóre, vzájemného(-ých) zápasu a losu; nakonec 3. a 4. dle takto určeného pořadí o 3. a 4. místo a 1. a 2. dle takto určeného pořadí o 1. a 2. místo. Hrací doba jednotlivých utkání dle počtu družstev, nejspíše 2x10 minut.

Odpovědnost za škody a pořádkové organizační pokyny: Účastníci se účastní na vlastní nebezpečí, odpovídají za škody, které způsobí nepatřičným jednáním. Šatny u tělocvičny jsou způsobilé pouze pro převlékání, nejsou způsobilé a obvyklé pro uložení věcí: účastníci se přezují na lavičkou naznačeném místě na chodbě, převléknou v šatně a věci vezmou s sebou do prostoru tělocvičny (na pódium)

Odpovědný vedoucí výpravy odpovídá za správnost na soupisce uvedených údajů a za dodržování proposic a náležité chování uvedeného družstva.

Dopravní informace: cca 100m od silnice Semily-Horní Sytová a autobusové zastávky Háje n. Jiz., Loukov. Uvažte způsob cestování a konkrétní spojení, případně ubytování - viz níže.

Jednoty Orla župy sv. Zdislavy mají od této župy nárok na příspěvek na cestu dle platných pravidel.

Ubytování: Vzdálenějším možno zajistit přespání zdarma ve vlastních spacácích v tělocvičně - je třeba se v takovém případě obrátit včas na výšeuvedené kontakty. (Možno tak též spojit s nedělním výletem do Krkonoš, Jizerských hor nebo Českého ráje.)

Strava: Bude zajištěno pití i jídlo (aspoň nějaké pečivo s něčím).

Startovné: Orelská družstva zdarma (včetně kvalifikace), ostatní 200Kč/družstvo splatné na místě (na finálovém turnaji se v případě postupu platí znova).

Přihlášky: Součástí - přílohou těchto proposic jsou formuláře:

a) Přihláška: zašlete, prosím, aspoň měsíc před finálovým turnajem na zupa.sv.zdislavy@orel.cz, v zájmu zachování tabulky a snadného dalšího zpracování přihlášky posílejte v těle e-mailu v .html formátu, nebo jako přílohu např. v .rtf nebo .doc formátu - ne jako naskenovaný/vyfocený obrázek.

b) Soupiska: s přihláškou nebo osobně na turnaji.

Prohlášení o použití osobních údajů: Pořadatelé turnaje prohlašují, že osobní údaje uvedené na soupisce budou využity pouze za účelem přípravy, průběhu a vyhodnocení turnaje.

5.6.2021 Vít Jůza, ředitel soutěže.

 

Propozice ke stažení.

Administrátor | Domů
Copyright © 2009-2012 www.orel.cz